Порошенко в ООН і невдалий жарт Лаврова.

Порошенко в ООН і невдалий жарт Лаврова. Дайжест середи

Миротворці на Донбасі є «вирішальним фактором для припинення конфлікту», заявив Петро Порошенко під час у штаб-квартирі ООН.

Сьогодні він має виступити з промовою на 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН. Слідкувати за цим можна у живому блозі Радіо Свобода.

Для Росії сьогодні «зірковий» день у соцмережах. Там активно обговорюють інцидент, коли представниця ЄС у закордонних справах відмовилась від кави, запропонованої представником Росії при ООН Васілієм Нєбєнзею. «Вам з полонієм або Новачком?» — пожартували в мережі.

Намагаючись пожартувати, міністр закордонних справ РФ Сєрґєй Лавров сам став об'єктом мемів. А репліка його стосувалась того, що Порошенко переплутав приміщення і зайшов до кімнати російської делегації. «Напевно, з туалетом переплутав», сказав Лавров. Соцмережі не змогли не відреагувати на це.

Радіо Свобода
Миротворці на Донбасі є «вирішальним фактором для припинення конфлікту» – Порошенко в ООН
Президент України Петро Порошенко заявляє, що направлення миротворців на Донбас є «вирішальним фактор для припинення конфлікту» на сході України. Про це він сказав, виступаючи у штаб-квартирі ООН у Нь