Відхід Меркель від політики та запеклі вибори у Грузії.

Відхід Меркель від політики та запеклі вибори у Грузії. Дайджест понеділка

Ангела Меркель не балотуватиметься на пост голови партії ХДС/ХСС, а також має намір піти з політики, пишуть агенції Reuters і DPA. Таким чином, сьогодні почався період прощання з Ангелою Меркель і її політичною спадщиною, період турбулентності самої німецької політики, період, який може виявитися складним випробуванням для європейської єдності.

Бразилія обрала президентом ультраправого політика Жаіра Болсонару, якого називають «тропічним Трампом». Що ще про нього відомо?

Президентські вибори в Грузії: ставки виявилися вищими. Провладний та опозиційний кандидати набрали майже однакову кількість голосів у першому турі. За церемоніальну посаду розгорнулася запекла.

Лукашенко фактично визнав війну Росії на Донбасі і назвав українців братами: «І тут мало домовитися, будемо відверті, Росії та Україні. Можна домовитися, але цього мало. Будемо також відверті: втрачено довіру один до одного»

LB.Ua
Меркель. Початок прощання
После ожидаемого ухудшения результатов, продемонстрированных партией Ангелы Меркель на выборах в федеральной земле Гессен, канцлер, по информации немецких СМИ, заявила о том, что не будет больше баллотироваться на пост председателя ХДС, а также уйдет из немецкой и европейской политики. Таким ..